“Meergezinswoning met nadruk op meer”

“Meergezinswoning met nadruk op meer”
Het ontwerp situeert zich op een oude, verkavelde site van een netbeheerder in Gistel. Het perceel kreeg vooraan de bestemming als woongebied voor meergezinswoningen. In totaal werden er 25 appartementen gebouwd met een handelszaak en 38 ondergrondse garages.
De vorm van het perceel en de stedenbouwkundige voorschriften leidden tot een hedendaags ontwerp. Een monolithisch volume opgebouwd uit één veelhoek die telkens werd herhaald. De veelhoeken werden met elkaar verweven om zo tot een opvallende vorm te komen met mooie ruimtes in het dakvolume.
Zowel het dak als de gevels werden in eenzelfde kleur afgewerkt, met de Terca Elignia gevelsteen en de Koramic Tegelpan 301 Amarant. Door hun identieke kleurafwerking kon het beoogde resultaat bereikt worden.
Informatie over het project
Architect | ARoMI Architecten |
Locatie | Gistel |
Product gevel | Terca Elignia gevelsteen |
Product dak | Koramic Tegelpan 301 Amarant |
Laten we samen letterlijk uw dromen tastbaar maken in onze showrooms.