"De klassieke witte gevelstenen worden strak afgewerkt met antraciet elementen, zoals de tegelpannen, de erkers en de subtiel geïntegreerde zonnepanelen in het dak."
"De klassieke witte gevelstenen worden strak afgewerkt met antraciet elementen, zoals de tegelpannen, de erkers en de subtiel geïntegreerde zonnepanelen in het dak."
Residentie Parcado, met vijf ruime wooneenheden, werd ontworpen met respect voor het klassieke, landelijke karakter van de buurt. Lange horizontale lijnen en balustrades moesten vermeden worden, en het gebouw moest voorzien zijn van een zadeldak volgens de architecturale eisen van de gemeente.
De architect is erin geslaagd om de energetische ambities van het gebouw waar te maken. Voor een subtiele integratie van zonnepanelen koos Piet Bailyu voor het Wevolt X-Roof-systeem: een minimalistische en stijlvolle dakoplossing met geïntegreerde zonnepanelen. De overige dakdelen zijn afgewerkt met de Koramic Tegelpan Plato Antraciet mat, die in kleur helemaal matcht bij de zonnepanelen. De gevels zijn opgetrokken in Terca Domus Casa Lena gevelstenen, die het klassieke landelijke karakter van het gebouw benadrukken en mooi contrasteren met het antraciet van het dak, de erkers en het zwarte schrijnwerk.
Informatie over het project
| Architect | Piet Bailyu | Project architects, Knokke-Heist |
| Bouwheer | G-Label, Gent |
| Locatie | Sint-Martens-Latem |
| Product | Terca Domus Casa Lena Koramic Tegelpan Plato Antraciet mat en Wevolt X-Roof Trendline Retro Atlas |
Laten we samen letterlijk uw dromen tastbaar maken in onze showrooms.